107, Kuzey Huayuan Yolu, Zhengzhou, Çin
Ana sayfa

Henan Wheat Import And Export Company Limited

Çin Henan Wheat Import And Export Company Limited Sertifikalar
Çin Henan Wheat Import And Export Company Limited Sertifikalar
Buğday gluten proteini mükemmel ve bulduğum en iyi fiyat.

—— Keith D. Bolton

Bu, şimdiye kadar kullandığım en iyi hayati buğday gluteni, doku açık ve kabarık, rengi beyaz değil ve keto düşük karbonhidratlı pişirme için mükemmel.

—— selena rüzgâraltı

Ben sohbet şimdi

Henan Wheat Import And Export Company Limited

1 2 3 4 5
Henan Wheat Import And Export Company Limited Henan Wheat Import And Export Company Limited Henan Wheat Import And Export Company Limited Henan Wheat Import And Export Company Limited Henan Wheat Import And Export Company Limited
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Buğday
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 3000000-20000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 80% - 90%

Henan Wheat Import And Export Company Limited, 2005 yılında kurulmuş olup, Çin anakarasının merkezi olan Henan Eyaletinin başkenti Zhengzhou şehrinde bulunmaktadır.

Çin Henan Wheat Import And Export Company Limited şirket Profili 0

Uluslararası bir tedarikçi, profesyonel bir üretici ve genel bir uluslararası tüccar olarak şirketin tek işi, glüten ve protein ürünleri alanında daha derin ve derinlerde çalışmaktır.Şirket ("HENAN WHEAT" kısaltması) iki büyük makine üretim fabrikasının stoklarının bir kısmını paylaşarak iki birinci sınıf buğday ürünleri fabrikasına katıldı ve Çin'deki birkaç birinci sınıf grup işletmesi ile stratejik işbirliği anlaşmaları imzaladı.

Çin Henan Wheat Import And Export Company Limited şirket Profili 1

HENAN WHEAT, uluslararası müşteriler için Çin menşeli ürünler tedarik etmekte ve ihraç etmektedir: Buğday glüteni, Hayati buğday glüteni, Buğday proteini, Buğday nişastası, Soya proteini, Bezelye proteini, Bezelye nişastası ve diğer gıda bileşenleri.Şimdiye kadar 50'den fazla ülkede 500'den fazla ortakla iş birliği geliştirdi ve yaptı.Yıllık ihracat tutarı 10 milyon doların üzerindedir.

Çinli yerli müşteriler için, HENAN BUĞDAY gelişmiş makineler, yüksek kaliteli tarım ürünleri ve müşterilerin ihtiyaç duyacağı diğer tüm iyi ürünleri tedarik etmekte ve ithal etmektedir.

Çin Henan Wheat Import And Export Company Limited şirket Profili 2

HENAN BUĞDAY'da "Doğru ve İtibar" hala istikrarlı yaşam üssümüz;“Müşterileri memnun etmek” hala bizim arzumuz;"Kalite ve Hizmet" sonsuza dek peşinde koştuğumuzdur.

Çin Henan Wheat Import And Export Company Limited şirket Profili 3

Nereden gelirseniz gelin, neye ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.Baktığımız anda, her şeyden önce bizim arkadaşımız olmalısın!Sonra ikinci olarak, işiniz mallarınızı deponuzda veya deniz limanınızda teslim almaktır.Sizinle aramızdaki tüm işbirliğinin her iki tarafa da en çok fayda sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Tüm sorunuz veya mesajınız takdir edilecek ve hemen yanıtlanacaktır!

İletişim bilgileri
Henan Wheat Import And Export Company Limited

İlgili kişi: Mr. Lee

Tel: +86-13803995256

Faks: +86-371-5505-6096

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)